در حال نمایش 2 نتیجه

برند بیزانس (Byzance)

برند بیزانس Byzance متعلق به تنها ضد آفتاب حاوی حلال آبی به جای روغن است. مواد اولیه این برند تولید کشور فرانسه می‌باشد و در ایران بسته بندی می‌شود. ضد آفتاب‌‌های کرم پودری بیزانس به دو دسته: مناسب پوست خشک و حساس و پوست چرب و مختلط تقسیم می‌شوند که دامنه رنگ‌های هر کدام شامل بژ روشن، بژ طبیعی، رز بژ و بژ طلایی است.

درباره برند بیزانس

یکی از برندهای تازه تاسیس اما معتبر و محبوب، برند فرانسوی بیزانس است. این برند که به تازه به ایران نیز آمده است، یکی از برندهای آینده دار است. این برند فعالیت خود را با ارائه یک محصول بسیار کاربردی آغاز کرده است. ‌حتما می‌دانید که یکی از مخرب‌ترین عوامل برای پوست ما چیست؟ درست حدس زدید، اشعه ماورای بنفش خورشید است. این اشعه که ما آن را بیشتر به نام uv می‌شناسیم، می‌تواند در کنار بروز مشکلات سطحی، مشکلات خطرناک دیگری مانند سرطان پوست را به وجود آورد. البته چروک‌های پوستی، کاهش خاصیت الاستیسیته پوست، ایجاد لک‌های پوستی، آفتاب سوختگی و… از سایر عوارض این اشعه هاست.‌

به همین دلیل است که امروزه کرم های ضد آفتاب در صدر لیست مهم ترین محصولات مراقبتی پوست قرار دارند. و برند بیزانس به‌خوبی توانسته است ضد آفتاب‌های مخصوص تمامی تیپ‌های پوستی را طراحی کند.

فلوئید ضد آفتاب کرم پودری پوست چرب و مختلط SPF 50 بیزانس

اگر بخواهیم در مورد این محصول صحبت کنیم شاید بهتر باشد از فاقد چربی بودن آن شروع کنیم . این محصول کاملا و واقعا فاقد چربی است. به دلیل ترکیبات بسیار خاص و نو آورانه دراین محصول، این ضد آفتاب بر خلاف تمام ضد آفتاب های موجود در دنیا به جای روغن، حلال در آب است.

از سوی دیگر، این ضد آفتاب یکی از بزرگ ترین مشکلات پوست های چرب را فراموش نکرده است. پوست براق ! با استفاده از این محصول، هیچ گونه اثری از برق و درخشندگی بر پوست شما باقی نمی ماند. چرا که این محصول پوست را بعد از مصرف کاملا مات می کند.

در ترکیبات این محصول، سالیسیلیک اسید وجود دارد. این بدان معناست که این محصول ضد جوش و آکنه نیز هست. همچنین در کنار جلوگیری از بروز جوش، آن ها را درمان نیز می کند. همچنین به دلیل عدم وجود هرگونه مواد کومودوژنیک در ترکیبات این محصول، دیگر جای نگرانی برای افراد با پوست هایی با منافذ باز نیست.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب ضد آفتاب بیزانس ، بافت نرم و بسیار سبک آن است. این امر این محصول را در بین افراد با پوست های چرب بسیار محبوب می کند. این بافت سبک به دلیل استفاده از ترکیبات غیر کمدون زا و عدم استفاده از ترکیبات روغنی است. همچنین این ضد آفتاب سبک ترین ضد آفتاب کرم پودری دنیاست .

بله درست خواندید! این ضد آفتاب رنگی بوده و به دلیلی سبک بوده می توان جایگزین کرم پودر شما را در آرایش روزانه تان بگیرد.

کرم ضد آفتاب کرم پودری پوست خشک و حساس SPF 50 بیزانس

ضد آفتاب مناسب پوست های حساس و خشک برند بیزانس نیز مانند نمونه فاقد چربی آن، بافتی نرم و سبک داشته و کرم پودری هستند. همچنین حاوی آبرسان و مرطوب کننده بوده و تا بیست و چهار ساعت رطوبت را در پوست حفظ می کند. همچنین این دسته از ضد آفتاب های بیزانس ، حاوی گلیسیرین نیز هستند.

هر دو نوع ضد آفتاب تولید شده توسط برند بیزانس ، در 4 رنگ مختلف و متنوع به بازار عرضه شده اند. همچنین این محصولات با عبور از تست های کلینیکی و لابراتواری، تضمین شده اند که کاملا هایپوآلژیک (ضد حساسیت) هستند. به دلیل سبکی و بافت نرم آن این ضد آفتاب ها را می توانید به دور چشم خود نیز بزنید.

از دیگر نکاتی که باید در مورد این محصول فرانسوی اشاره کرد، مقاومت و ماندگاری آن در برابر تعریق و پوشانندگی بالای آن به مدت 12 ساعت است. با استفاده از این محصول به مدت طولانی در می یابید که لک های پوستی ناشی از آفتاب سوختگی های قدیمی نیز به مرور کم رنگ شده و از بین می روند.

سوالات متداول

مواد اولیه این برند ساخت فرانسه بوده و در کشور ایران بسته بندی می‌شود

بله این برند بسیار باکیفیت بوده و به دلیل مواد باکیفیت به کار رفته، می‌تواند با برندهای مشابه خارجی رقابت کند

ضد آفتاب‌های این برند بسیار باکیفیت بوده و از قیمت مناسبی برخوردار هستند