در حال نمایش یک نتیجه

روغن مو آرگان اینکتو

اتمام موجودی

قیمت اصلی ۱۹۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۷۰,۰۰۰ تومان است.

برند اینکتو (Inecto)

برند اینکتو (Inecto) یک برند انگلیسی با سابقه‌ای بیش از 100 سال در حوزه تولید محصولات طبیعی پوست و مو است که بهره‌گیری از مواد اولیه گیاهی و طبیعی در تولید محصولات این کمپانی موجب متمایز شدن و مفید بودن محصولات آن گردیده است. فرمولاسیون محصولات ارگانیک این کمپانی تا 90% طبیعی بوده و با اشتراک‌گذاری اطلاعات با مشتریانش در سراسر دنیا اطمینان بیشتری از طبیعی و ارگانیک بودن فرمول خود بدست می‌آورد. این کمپانی با شعار حمایت از حیوانات همیشه سعی داشته تا محصولات خود را با فرمول دقیق، بروزترین اطلاعات در حوزه پوست و مو و بدون تست حیوانی تولید نماید. زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات اورجینال برند اینکتو در سطح کشور می‌باشد.

بررسی برند اینکتو

اینکتو برندی است که به طبیعت اعتقادی ویژه دارد. برند اینکتو محصولات خود را با الهام گرفتن از طبیعت تولید می کند. این برند محصولات خود را با زیبایی و دقت فراوان تولید تولید می کند. همچنین همواره در تلاش است محصولاتی را برای پوست و مو شما تولید کند که سبب درخشش، تغذیه، پاکسازی و… آن ها شود. یکی‌از مهم‌ترین دلایلی‌که موجب تمایز محصولات اینکتو از سایر برندها شده، استفاده از مواد طبیعی در فرمولاسیون آن‌ها می‌باشد.

از ابتدای فعالیت تاکنون اینکتو تلاش کرده محصولاتی‌را تولیدکند که 90% فرمولاسیون آن‌ها از مواد طبیعی و ارگانیک تهیه‌ شده‌ باشد. این به معنی این است که محصولات اینکتو 100% طبیعی و ارگانیک نیستند. اما در 90% فرمولاسیون هر یک از آن‌ها از مواد طبیعی و ارگانیک استفاده‌ شده‌ است. لازم‌ به‌ ذکر است که در هیچ یک از محصولات این برند از مواد مضری چون سیلیکون و پاربن استفاده نشده است.

البته ناگفته نماند که بعضی از محصولات برند اینکتو کاملا طبیعی و ارگانیک هستند. به طور مثال روغن‌های این برند مانند روغن مو آرگان اینکتو از جمله این محصولات هستند. به طور کلی در ترکیبات هر محصولی از این برند اگر روغن آرگان، نارگیل، بادام، بامبو و شی را مشاهده کردید، بدانید که این روغن‌ها به صورت ارگانیک یا پایدار تهیه شده‌اند.

اینکتو حاوی حیوانات است

یکی دیگر از ویژگی های مهم محصولات این برند crulety free بودن و عدم تست محصولات بر روی حیوانات است. چرا که محصولات این برند تماما مطابق با مقررات انگلیس و اروپا ساخته می‌شوند. از این‌ رو با استفاده‌ از محصولات این‌برند مطمئن‌ باشید از محصولاتی استفاده‌ می‌کنید که کاملا عاری از خشونت بر روی حیوانات هستند.

نکته مهم دیگری نیز در خصوص برند اینکتو وجود دارد. آن هم این است که اینکتو با هیچ یک از کمپانی‌هایی که به حیوانات ظلم می کنند، همکاری نمی‌کند. همچنین محصولات این برند کاملا وگان هستند و افرادی که رژیم‌های غذایی گیاه‌خواری دارند می‌توانند به راحتی از محصولات آن استفاده کنند. از دیگر ویژگی های خوب محصولات این برند، می توان به قیمت مناسب آن ها اشاره کرد.

تمایز برند Inecto با سایر برندها

این کمپانی با شعار حمایت از حیوانات همیشه بر آن بوده تا محصولات خود را با فرمول دقیق، بروزترین اطلاعات در حوزه پوست و مو و بدون تست حیوانی تولید نماید. همچنین این برند همیشه محکم و استوار بر این اعتقاد که محصولات ارگانیک نمی توانند زیبایی ایده آلی برای پوست و مو ایجاد کنند ایستاده. همیشه سعی کرده با تولید محصولات عالی و با کیفیت ثابت کند که این عقیده اشتباه است.

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که به این عقیده باور دارید، به شما پیشنهاد می کنیم برای یکبار محصولات این برند را امتحان کنید. یکبار استفاده از محصولات اینکتو کافی است تا عقیده خود را تغییر دهید و باور کنید محصولات ارگانیک و طبیعی نیز می توانند زیبایی بی همتایی به پوست و مو شما ببخشیند. البته جدای از این موضوع، بدون شک با استفاده از محصولات این برند حس فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد.

سوالات متداول

برند اینکتو ساخت کشور انگلیس است

اینکتو 90% گیاهی است، تست حیوانی ندارد، کاملا وگان است و محصولاتش از قیمت مناسبی برخوردارند

فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات اورجینال برند اینکتو در سراسر کشور است