در حال نمایش 2 نتیجه

برند آیسیس فارما (Isis Pharma)

برند آیسیس فارما (Isis Pharma) یک برند بسیار قدیمی فرانسوی می‌باشد که در سال 1987 در یکی از آزمایشگاه های فرانسه توسط گروهی از داروسازان و شیمی دانان ساخته شده است. این برند دارای چندین مرکز شناخت پوست و آسیب‌های آن می باشد. به دلیل به کار بردن مواد موثر آزمایش شده در محصولات این برند، Isis Pharma سازگاری محصولاتش را با انواع پوست‌ها تضمین می‌کند. امروزه محصولات این برند در بیش از 80 کشور دنیا توزیع می‌شود.

درباره برند آیسیس فارما

آیسیس نام الهه زیبایی در مصر باستان بوده است. برند آیسیس فارما یک برند فرانسوی است که محصولات مراقبت از پوست درمانی و اثربخشی دارد. لابراتوار آیسیس فارما از سال 1987 در فرانسه تاسیس شد و به مرور محصولات مختلفی برای درمان مشکلات پوستی گوناگون و مراقبت از انواع پوست به بازار عرضه کرد. بطوریکه هم اکنون در بیش از 80 کشور جهان حضور دارد. در سال 2002 لابراتوار آیسیس فارما به عنوان برترین لابراتوار پوست در توسعه و توزیع در فرانسه شناخته شد.

تاریخچه آیسیس فارما

در سال 1842 خانواده دواورین که همگی در زمینه کشاورزی و پرورش حیوانات از جمله گوسفندان مشغول بکار بودند، دریافتند که عصاره ای که از الیاف پشم گوسفندان استخراج میکنند، در بهبود مشکلات پوستی اثر بسیار زیادی دارد. در سال 1970 استلا لانوئینز Stella Lanolines که یکی از دختران باهوش این خانواده بود، بعنوان مدیر تولید شرکت تولید کننده مواد اولیه باکیفیت برای محصولات پوستی در این بیزنس خانوادگی شروع به فعالیت کرد.

در سال 1987 آنها لابراتوار آیسیس فارما را با همکاری یک شیمیدان حاذق تاسیس کردند و در نهایت در سال 1998 کارخانه ای برای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی بنا کردند و محصولات برند آیسیس فارما را با مشورت جمعی از پزشکان متخصص پوست به بازار عرضه کردند.هم اکنون محصولات برند آیسیس فارما در بیش از 80 کشور دنیا به فروش می رسد و تجویز بسیاری از متخصصان پوست در سراسر دنیاست.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور فرانسه است