در حال نمایش یک نتیجه

برند فیتو (Phyto)

برند فیتو (Phyto) حدود 50 سال در کشور فرانسه و توسط آقای پاتریک الس (Patrick Alès) به دلیل علاقه‌ای که به آرایش مو و گیاهان داشت تاسیس شد. فیتو اولین برند گیاهی مراقبت از مو در جهان می‌باشد. فیتو برندی است که فاقد مواد شیمیایی مضر و سرطان زا بوده و مواد گیاهی موثر و پایدار در آن به کار رفته است. شامپو های فیتو برخلاف سایر محصولات بازار دارای پایه آب نمی‌باشد و در آن‌ها از دم کرده گیاهان به جای آب استفاده شده است. بسته‌بندی محصولات از جنس شیشه یا آلمینیوم است چرا که این تکنیک ضرورت استفاده از مواد نگه دارنده را به حداقل رسانده است.

درباره موسس برند فیتو

پاتریک آلس یکی از آرایشگران افسانه‌ای پاریس است که هدفش ایجاد و ارائه طیف وسیعی از راه حل‌های گیاهی برای سلامت و زیبایی موها بوده است. پاتریک آلس با توجه به علاقه‌ای که نسبت به آرایش کردن مو و همچنین شناختی که نسبت به گیاهان و خواص آن ها داشت در حدود 50 سال پیش اولین کمپانی محصولات گیاهی، آرایشی و بهداشتی را با نام فیتو بنیان گذاری کرد. آلس همیشه به این موضوع عقیده داشته است که بگذاریم گیاهان صحبت کنند تا فرق و کیفیت بین محصولات گیاهی و دیگر محصولات را متوجه شویم.

پاتریک آلس موسس برند فیتو قبل از تحقیق و بررسی درباره گیاهان و این که برند را به دنیا معرفی کند در دهه 1950 یک شاگرد کار آموز سالن زیبایی بوده و زمانی که تاثیر مخرب محصولاتی که پایه شیمیایی داشتند را بر روی سر و موی مشتریان و حتی دست کسانی که آغشته به این مواد میشود را دید تصمیم به این گرفت که محصولاتی را درست کند که ضرر کم تری به موها بزند و پایه غیر شیمیایی داشته باشد.

از زمانی فهمید که برای این کار نیازمند علم زیادی نسبت گیاهان است تصمیم گرفت که تاریخچه گیاهان بومی و دارویی ، قدرت آنها و نقشی که میتوانند در محصولات زیبایی مو داشته باشند تحقیق کند. وی در سال 1965 محصولات فیتو را به بازار عرضه می کند و همزمان سالن خودش را تاسیس می کند و هنوز هم این سالن به کار خودش ادامه می دهد و مشتری های بسیار معروف و مشهوری دارد. جالب اینجاست که این برند از لحظه تاسیس بسیار معروف و مورد پسند بین همه شد.

شعار برند Phyto

شعار معروف پاتریک آلس این است که اگر گیاهان بتوانند در لوازم های آرایشی و مراقبت پوستی فوایدی داشته باشند پس بر روی مو هم میتوانند تاثیر بگذارند و فایده داشته باشند . به همین خاطر برای همه مطالبی که برای پوست سر و مو مناسب بود در زمینه گیاهی تحقیق کرد.

برند فیتو در گذر زمان

یکی از دلایل پیشرفت برند فیتو از 50 سال پیش تا کنون این است که اعضای این کمپانی به طور تخصصی و کاملا علمی درباره گیاهان، شناخت تمام مولکول‌های آن‌ها و تاثیر آن‌ها بر روی زیبایی مو مطالعه‌های وسیعی انجام داده اند. فیتو زائیده دو توانایی که یکی توانایی یک آرایشگر هنرمند که پاتریک آلس است و دومی علم و مطالعه درباره گیاهان است. لابراتورهای فیتو متشکل از دکترها، داروسازها و افرادی که علم و مطالعه بسیار در ارتباط با گیاهان دارند است.

حدود 500 گیاه و ترکیبات گیاهی در انبار دارویی محصولات فیتو وجود دارد که این باعث می‌شود که اهمیت گیاهان دارویی و فوایدشان بیشتر از قبل نمایش داده شود. این برند محصولات بسیار زیادی را برای انواع مو و انواع مشکلات پوست سر به بازار عرضه کرده است تا هرکس با هر نوع مو و هر نوع مشکل برای پوست سر خود بتواند از محصولات فیتو استفاده کند.

ویژگی‌های بارز برند فیتو

محصولات فیتوعاری از مواد شیمیایی مضر و سرطان زاست و دارای مواد اولیه گیاهی با اثر درمانی بسیار بالا است. پایه مواد اولیه این محصولات بر خلاف دیگر محصولات برند های دیگر آب نبوده و از دم کرده گیاهان در آن‌ها استفاده می‌شود. شامپو‌های فیتو حاوی پاک کننده‌های ملایم و طبیعی هستند که از روغن نارگیل به دست می‌آیند و بیشترین سازگاری را با انواع مو‌ها و انواع پوست سر دارند

سوالات متداول

این برند ساخت کشور فرانسه است

بله صاحب اصلی این برند شخص آنتونیو باندراس است

بله تمامی محصولات این برند کاملا گیاهی هستند