نمایش 1–15 از 62 نتیجه

برند جورجیو آرمانی (Giorgio Armani)

جورجیو آرمانی (Giorgio Armani) متولد سال 1934 در کشور ایتالیا می‌باشد. جورجیو آرمانی یکی از مطرح‌ترین طراحان دنیای مد در جهان می‌باشد که طبق آمار به دست آمده بزرگترین طراح مد کشور ایتالیا نیز به شمار می‌رود. جورجیو در سال 1975 اقدام به تاسیس کمپانی Armani کرده و در سال 2001 عنوان موفق‌ترین طراح ایتالیا را کسب کرده است.

درباره برند جورجیو آرمانی

جورجیو آرمانی یک طراح مد ایتالیایی است، که بیشتر با تولید پوشاک مردانه خود شناخته شده است. Armani کار خود را به عنوان طراح ویترین فروشگاه در یک فروشگاه بزرگ آغاز کرد. او از سال 1960 تا 1972 به عنوان طراح برای شرکت معروف Nino Cerutti فعالیت کرد و سپس قبل از راه اندازی برند تجاری خود، به فعالیت خود به عنوان یک طراح مستقل برای تعدادی از خانه های مد ادامه داد.

او اولین مجموعه پوشاک مردانه خود را در سال 1975 ارائه کرد، و در همان سال خط تولید پوشاک زنانه را نیز راه اندازی کرد. همکاری Armani با فیلم محبوب “American Gigolo”، که در آن شخصیت Richard Gere طرح های شیک آرمانی را می پوشید، باعث افزایش مخاطبان این برند تجاری شد. پس از این فیلم، Armani با فیلم های بسیار دیگری نیز همکاری کرد.

این برند از اواخر دهه 1970 تا اوایل 1980 با ارائه مجموعه های متنوعی از محصولات و قیمت ها، پوشاک جین، لباس زیر، و لوازم جانبی گسترش یافت. همچنین از طریق قراردادی با شرکت L’Oreal، عطر ها و محصولات زیبایی را نیز به مجموعه محصولات خود اضافه کرد. این برند عطر Armani for Women را در سال 1982 و سپس Armani for Men را در سال 1984 معرفی کرد. این 2 عطر بخشی از مجموعه طویل و موفق عطرهایی است که توسط این شرکت به بازار عرضه شده است. این برند تجاری فعالیت خود را در زمینه عطر در قرن 21 نیز ادامه داده است.

عطارهای معروفی که با جورجیو آرمانی همکاری کرده‌اند

همچنین از طراحان و عطرسازان معروفی كه با اين شركت همكاری داشته‌اند می‌توان Alberto Morillas, Loc Dong, Anne Flipo, Dominique Ropion, Annick Menardo, Olivier Cresp, Antoine Lie, Antoine Maisondieu, Clement Gavarry,Thierry Wasser, Bruno Jovanovic, Harry Fremont, Pascal Gaurin, Aurelien Guichard و Fabrice Pellegrin را نام برد.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور ایتالیا است

مد، پوشاک، اکسسوری، محصولات بهداشتی، محصولات آرایشی و عطریات