در حال نمایش 10 نتیجه

سرم دابل بوستر هیالورونیک اسید و سرامید بالانس

موجود در انبار

قیمت اصلی ۸۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۸۰,۰۰۰ تومان است.

سرم لایه بردار AHA و BHA بالانس

موجود در انبار

قیمت اصلی ۵۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵۰,۰۰۰ تومان است.

سرم دابل بوستر رتینول و هیالورونیک اسید بالانس

اتمام موجودی

قیمت اصلی ۶۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۵۰,۰۰۰ تومان است.

سرم ویتامین سی 12% سوپر شات بالانس

اتمام موجودی

قیمت اصلی ۸۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۸۰,۰۰۰ تومان است.

سرم دور چشم طلا و کلاژن دریایی بالانس

اتمام موجودی

قیمت اصلی ۳۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۶۵,۰۰۰ تومان است.

سرم طلا و کلاژن دریایی بالانس

موجود در انبار

قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.

سرم هیالورونیک اسید بالانس

اتمام موجودی

قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۶۰,۰۰۰ تومان است.

سرم سم مار بالانس

موجود در انبار

قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۶۰,۰۰۰ تومان است.

سرم نیاسینامید 15% بالانس

موجود در انبار

قیمت اصلی ۵۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵۰,۰۰۰ تومان است.

سرم ویتامین سی بالانس

موجود در انبار

قیمت اصلی ۵۴۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۵۰,۰۰۰ تومان است.

برند بالانس (Balance)

برند بالانس (Balance Active Formula) محصولی از کشور انگلیس و کمپانی Creightons می‌باشد. تمامی محصولات این برند کاملا وگان بوده و حاوی ترکیبات موثر، فعال و پایدار می‌باشند. قدرت تاثیر‌گذاری محصولات این برند بسیار سریع می‌باشد. محصولات این برند فاقد رنگ، گلوتن و پارابن می‌باشند. همچنین قیمت مناسب و کیفیت بالا از سایر ویژگی‌های این برند محسوب می‌شوند. محصولات برند Balance از 90-98% مواد طبیعی ساخته شده‌اند و هیچگونه ماده شیمیایی مضر در داخل آن‌ها به کار نرفته است.

ماموریت برند بالانس این است که با ارائه اطلاعات کامل و مفید درباره ترکیبات به کار رفته، عملکرد آن‌ها و نحوه استفاده از محصولاتش تمامی افراد را به دانش‌آموزهای مراقبت از پوست تبدیل کند. این برند با کاهش هزینه‌های اضافی بسته بندی و ترکیبات اضافی، قیمت محصولاتش را بسیار ارزان‌تر از سایر رقبای بازار کرده است.

بررسی مختصر محصولات بالانس

سرم طلا و کلاژن دریایی بالانس:  این سرم حاوی کلاژن دریایی و طلای کلوئیدی (Colloidal) می‌باشد که ترکیبی جوانساز و بسیار موثر است. سرم طلا و کلاژن Balance جوانساز، ترمیم کننده و پلامپر (پر کننده چروک‌ها از داخل) می‌باشد که تاثیر مستقیم روی درمان چروک و افتادگی‌های پوست می‌گذارد.

سرم سم مار بالانس: این سرم حاوی کلاژن دریایی و ۴% SYN-AKE می‌باشد که یک پپتید ضد پیری بسیار قوی است. توجه کنید که این سرم فاقد سم مار است و Snake Venom فقط اسم تجاری این محصول است. سرم سم مار Balance یکی از قویترین ضدپیری‌های این برند است که تاثیر مستقیم روی درمان چروک و افتادگی‌های پوست می‌گذارد.

سرم نیاسینامید 15% بالانس:  این سرم حاوی ۱۵% Niacinamide می‌باشد که به ویتامین B3 نیز معروف است. نیاسینامید به‌کار رفته در این سرم نسبت به سایر محصولات از پایداری و خلوص بالایی برخوردار است. سرم نیاسینامید Balance به خوبی روی غدد سبابه پوست تاثیر گذاشته و با کاهش منافذ باز پوست، میزان جوش‌های پوست را کاهش می‌دهد.

سرم هیالورونیک اسید بالانس: این سرم حاوی ۵% Hyasol PF می‌باشد که یک پپتید ضد پیری بسیار قوی است. سرم هیالورونیک Balance یکی از قویترین آبرسان‌های این برند است که تاثیر مستقیم روی رفع خشکی پوست و افزایش جوانسازی پوست دارد.

سرم ویتامین سی بالانس: این سرم حاوی ۶% ILLUMISCIN و ۳% Stay-C® ۵۰ می‌باشد که دو نوع از ویتامین سی پایدار است. ویتامین سی به‌کار رفته در این سرم نسبت به سایر محصولات از پایداری بالایی برخوردار است. ویتامین سی موجود در این سرم ظاهر کلی پوست را تغییر داده و با افزایش کلاژن سازی جوانی پوست را تضمین می کند. آنتی اکسیدان های موجود در سرم ویتامین سی Balance از پوست در برابر رادیکال های آزاد و عوامل پیری پوست محافظت می کند.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور انگلیس است

بله تمامی محصولات تولید شده توسط برند بالانس از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده و قیمت بسیار مناسبی دارند

فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات اورجینال بالانس در سطح کشور است