در حال نمایش 9 نتیجه

کرم دئودورانت هفته کلیون

موجود در انبار

قیمت اصلی ۵۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۹۰,۰۰۰ تومان است.

کرم چند منظوره کلیون

موجود در انبار

قیمت اصلی ۸۷۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۸۰,۰۰۰ تومان است.

برند کلیون (Cliven)

برند کلیون (Cliven) یکی از بزرگترین برندهای کشور ایتالیا با بیش از 500 محصول متفاوت می‌باشد. این برند در کارخانه LCA واقع در جنوب کشور ایتالیا و شهر میلان تاسیس شده است. این کارخانه یکی از بزرگترین کارخانه های ایتالیا و جهان می‌باشد و از سال 1958 شروع به تولید برند کلیون کرده است. تمامی محصولات تولید شده در این کمپانی توسط مراکز معتبر و دانشگاه‌های ایتالیا تست می‌شوند.

کارخانه LCA

کارخانه LCA شهر میلان ایتالیا یکی از بزرگترین کارخانه‌ها در جهان است که در حال تولید لوازم آرایشی و بهداشتی می‌باشد. محصولات کارخانه LCA با نام تجاری کلیون در بیش از 70 کشور جهان توزیع می‌شود. محصولات برند کلیون با بیش از 500 نوع محصول متفاوت یکی از کامل‌ترین برندها در جهان می باشد.

هدف برند کلیون

برند Cliven تمرکز بسیار زیادی روی تحقیق، توسعه و تولید محصول با کیفیت کرده است. لابراتوارهای آرایشی و بهداشتی کلیون توسط افراد با تجربه و کاردان مدیریت می‌شوند و محصولات کلیون همواره با کیفیت فوق العاده، قیمت مناسب و بسته بندی مدرن و زیبا به دست مصرف کنندگان می‌رسند. همچنین، تمامی محصولات تولید شده در این کمپانی توسط مراکز معتبر و دانشگاه های ایتالیا تست می شوند و بالاترین استانداردهای اروپا و جهان را همراه خود دارند که همه این موارد نشان دهنده مرغوب بودن محصولات کلیون است. اولین لاین معرفی شده توسط کلوین، مربوط به محصولات مراقبت از مو است که هم اکنون بیش از 30 محصول مختلف دارد.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور ایتالیا است

کارخانه LCA که در شهر میلان قرار دارد

تمامی اقلام این برند از بالاترین استانداردهای اروپا بوده و از قیمت مناسبی برخوردار هستند