در حال نمایش 2 نتیجه

برند استی لادر (Estee Luader)

برند استی لادر (Estee Luader) یک برند آمریکایی است که در سال 1946 توسط Estee Luader و همسرش Joseph Lauder در شهر نیویورک آغاز به کار کرد. این برند در سال های اولیه خودش فقط چهار محصول تولید میکرد و دفتر مدیریت آن در منهنتن نیویورک قرار داشت. استی لادر روند صعودی خودش را به خوبی طی کرد و در سال 1968 برند کلینیک را نیز به محصولات خودش اضافه کرد. برند های معروفی مانند مک، بابی براون، آرامیس، بای کیلیان، دی کی ان وای، بکا، تام فورد و… نیز از زیرشاخه های این کمپانی بسیار بزرگ آمریکایی به شمار می‌روند. حدود 33 برند مطرح دنیا زیرمجموعه کمپانی استی لادر هستند.

درباره برند استی لادر

بدون شک استی لادر یکی از بهترین و معروف‌ترین برند‌های شناخته شده مراقبت از پوست، لوازم آرایشی و عطریات در دنیاست و تاثیر زیادی روی صنعت محصولات آرایشی و مراقبتی داشته است. استی لادر در سال 1946 در نیویورک بنیان گذاری شد و تا به امروز یکی از برندهای تاپ و لوکس جهان است. استی لادر از زمان تاسیس خود به خاطر فرمول های هوشمندانه محصولات مراقبت از پوست، آرایش صورت و عطرهای ماندگار و خوشبو شهرت پیدا کرده است و تقریبا تمام نیازهای آرایشی و مراقبتی شما را برآورده می کند. فقط کافیست یکبار محصولات این برند رو خریداری کنید تا مشتری دائمی آن شوید. تاثیر گذاری عمیق، کیفیت و تنوع بالای محصولات برند استی لادر باعث شدن تا این برند جای خودش رو بین بهترین برندهای سال 2021 پیدا کنه.

جایگاه برند استی لادر

گفته می شود این کمپانی رتبه‌ی چهارم را از در بین بزرگترین سازندگان لوازم آرایشی و بهداشتی داراست. این شرکت با ادعای اینکه رهبر جهانی در زیبایی است، خود را خواستار خوشحال کردن مصرف کنندگان با تولید محصولات تحول پذیری و زیبایی بخش معرفی می کند.

هم چنین این کمپانی ادعا می‌کند که تنها شرکتی است که با تمرکز بر آرایش و مراقبت از پوست و مو و خلق رایحه های دلنواز در عطرها، یک سبد از محصولات متنوع شامل با بیش از ۲۵ برند مطرح را به بازار تقریبا ۱۵۰ کشور در سراسر جهان عرضه می‌کند. البته این ادعا کاملا واقعیت داشته و مهر تاییدی بر موفقیت و کیفیت محصولات تولید شده در این مجموعه است.

جالب است بدانید کمپانی Estee lauder دارای ۴۸۰۰۰ کارمند در سرتاسر جهان است و این رقم قابل توجه، گستردگی محبوبیت در بین مصرف کنندگان را ثابت می کند. استی لادر با تولید محصولات خود، به طرز شگفت آوری اشتیاق مصرف کننده به خلاقیت و نوآوری را برای خلق لحظات جدید و شکستن جسورانه ی مرزهای ثبات در آرایش و مراقبت برمی انگیزد.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور آمریکا است

تولید محصولات بهداشتی، آرایشی و عطریات

Estee Luader و همسرش Joseph Lauder در شهر نیویورک آغاز به کار کرد

این کمپانی صاحب 33 برند مطرح دنیا است

این کمپانی رتبه 4 را در بین بزرگترین سازندگان لوازم آرایشی و بهداشتی در دنیا دارد