نمایش 1–15 از 20 نتیجه

برند فلوس لک (Floslek)

برند فلوس لک (floslek) بر مبنای تحقیق مدرن و لابراتور پیشرفته تولید می‌شود و در ساختار محصولات آن مواد طبیعی و املاح دریایی استوار است. floslek اولویت کیفیت بالا و محفوظیت را در نظــر داشته است و بسته بندی و مواد به کار رفته در مخصولات آن از کیفیت بسیار بالایی بهره می‌برند.

لابراتور لوازم آرایشی بهداشتی floslek در سال ۱۹۹۴در کشور لهستان تاسیس شد. عرضه ایـن شرکت بیش از ۲۰۰محصـول آرایشـی و بهداشـتی در طبقه بندی‌های مختلف می باشد که بیـش از ده ها خـط بهداشتی را تشکیل می‌دهـد. محصولات ایـن لابراتور بـا نیازهای فردی انواع پوست‌ها و سنین هماهنگ است. محصولات فلوس لک در بیش از ۶۰کشور اروپایی، آمریکا، استرالیا و آسیا در حال فروش است و تمام مجوزهای وزارت بهداشت ایران را نیز دارا می‌باشد.

لـوازم آرایشی بهداشتی floslek بـر مبنای تحقیق مدرن و لابراتور پیشرفته تولید می شوند و بـر مبنای مـواد طبیعی و املاح دریایی استوار است. floslek اولویت کیفیت بـالا و اولویت محفوظیت را در نظــر داشته است و آزمایشات و کارهای تحقیق روی محصولات جدید در لابراتور تحقیق و توسعه‌ی ما هدایت مـی شود. مـا دوستدار محیـط زیسـت هستیم و کمیت ضایعـات تولیـد را کاهش می دهیم و محصولات خود را روی حیوانات آزمایـش نمی کنیم. در تولید محصولات پوستی، ما بطور انحصاری از آب اسـتخراج شده از گیاهان تیمار شده استفاده می کنیم. لابراتـور مـا همـه گواهینامه های اروپـا و آمریکا و همچنیـن اسـتانداردهای محیط زیست و غیره را دارا می باشد.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور لهستان است

محصولات این برند دارای کیفیت ساخت بالای می‌باشند