نمایش 1–15 از 41 نتیجه

برند فراگرانس ورلد (Fragrance World)

برند فراگرانس ورلد (Fragrance World) تولید کننده رایحه های معروف و پرفروش عطریات جهان می‌باشد و به دلیل کیفیت بسیار مناسب و قیمت‌های نازل طرفداران بسیار زیادی را در سراسر دنیا پیدا کرده است. بسته بندی و مواد تشکیل دهنده این عطرها بسیار باکیفیت می‌باشند. این برند بیش از 3 دهه است که در زمینه تولید عطریات فعالیت می‌کند و با داشتن 10 مرکز عمده فروشی در کشور امارات، به یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده عطریات کشور امارات تبدیل شده است. موسس این برند آقای Moosa می‌باشد. امروزه این برند دارای چندین برند زیرمجموعه خودش می‌باشد و به اکثر کشورهای دنیا صادر می‌شود.

درباره برند فراگرانس ورلد

برند فراگرنس ورلد یکی از شرکت‎های ‎شناخته شده در زمینه عطر و ادکلن است. سابقه این شرکت به سال 2009 باز می‎گردد که مدیر عامل آن آقای موسی‎ است. دفتر مرکزی آن در شهر دبی کشور امارات قرار دارد. این برند پس از شرکت اجمل به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده عطر در کشور امارات محسوب می‎شود. البته همکاری آن با برندهای مشهور فرانسه هم قابل انکار نیست که تاثیر زیادی بر روند فروش و شهرت آن داشته‌اند.

این شرکت در همان سال ابتدایی تاسیس با عرضه دو محصول «Doleres» و «Des Tentations» توانست نقش زیادی در بازار عطر امارات بازی کند. در حال حاضر هم این برند در اغلب کشورهای اروپایی و خاورمیانه شناخته شده است. بسته بندی محصولات برند فراگرنس ورد خاص و زیباست که تاثیر زیادی در افزایش فروش آن‌ها داشته است.

این برند اکنون دارای 10 فروشگاه عمده فروشی عطر در امارات است. یکی از نام‎های ‎فروشگاه‎های ‎عطر برند فراگرنس تجارت جهانی عطر و فروشگاه تجارت القروب است که در شهر دبی قرار دارند. این برند در هند و اندونزی هم چند فروشگاه راه اندازی کرده است.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور امارات متحده عربی است