نمایش 1–15 از 46 نتیجه

برند گارنیر (Garnier)

برند گارنیر (Garnier) برای اولین بار در سال 1903 و در آزمایشگاه گارنیر در کشور فرانسه، توسط Alfred Amour Garnier شروع به فعالیت کرده و در سال 1970 به مجموعه بزرگ کمپانی لورال پیوسته است. اولین محصول کمپانی گارنیر، یک تونیک مو بوده است که توسط آلفرد گارنیر در سال 1904 ساخته شده است. نام کامل این شرکت، Laboratories Garnier است که در دهه 1920 به عنوان تولید کننده محصولات مراقبت از مو با مواد آلی نیز شناخته شد. قیمت محصولات برند گارنیر (گارنیه) به نسبت محتویات و مواد تشکیل دهنده‌ آن از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات اورجینال گارنیر است.

درباره برند گارنیر

گارنیر (گارنیه) در حال حاضر دارای لاین‌های متنوعی از جمله Fructis ، Whole Blends ، Nutrisse ، Olia ، SkinActive ، Color Sensation و Express Retouch نیز است که در سال 1996 شروع به کار کرده است و در ایالات متحده و اروپا محصولات خود را توزیع کرد تا در سال 2012 توانست فرمول جدیدی از این محصولات را با استفاده از آب، روغن بدن آمونیاک، روغن اولیا را طراحی و روانه‌ی بازار کند و در این زمینه به شهرت زیادی به عنوان یک متخصص زیبایی دست پیدا کند.

محصولات برند گارنیر (گارنیه) امروزه در سراسر جهان شناخته شده هستند و همگان به کیفیت بالای آنها واقف هستند. برندی که از اعتبار جهانی برخوردار است. از سال 2014، گارنیر دومین مارک بزرگ در کمپانی لورال است، فروش محصولات مراقبت از پوست، مراقبت از مو، رنگ مو و محصولات دیگر را طراحی و تولید و به بیش از 120 کشور جهان ارسال کرده است.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور فرانسه است