در حال نمایش 3 نتیجه

نوار بهداشتی کوتکس سایز بزرگ مدل Active بسته 18 عددی

اتمام موجودی

قیمت اصلی ۱۱۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۵,۰۰۰ تومان است.

نوار بهداشتی کوتکس سایز نرمال مدل ultra بسته 26 عددی

اتمام موجودی

قیمت اصلی ۸۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۹,۰۰۰ تومان است.

نوار بهداشتی کوتکس ویژه شب مدل ultra بسته 18 عددی

اتمام موجودی

قیمت اصلی ۱۱۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۵,۰۰۰ تومان است.

برند کوتکس (Kotex)

برند کوتکس (Kotex) یکی از مطرح‌ترین تولید کننده‌های محصولات بهداشت قاعدگی است که در سال 1920 و در کشور آمریکا تاسیس شده است. این برند شامل پدهای بهداشتی بزرگ، نازک و فوق العاده نازک، تامپونهای امنیتی و پنلینر است. اخیرا این شرکت محصولات U را به مجموعه محصولات بهداشت قاعدگی خود اضافه کرده است. برند كوتكس تحت مالكیت و مدیریت کمپانی كیمبرلی كلارك است، یك شركت تولید محصولات مصرفی كه در بیش از 80 كشور فعال است.

تاریخچه برند کوتکس

به نظر می رسد پدهای یکبار مصرف مدرن و تجاری در اواخر قرن نوزدهم با شرکت هارتمن در آلمان و جانسون اند جانسون در ایالات متحده آغاز شده است. در انگلستان، شرکت بیرمنگامی Southall Brothers & Barclay در اوایل دهه 1890 در پزشک خانواده و مشاور پزشکی خانگی “حوله های بهداشتی” را تبلیغ می کرد.

در ایالات متحده ، كوتكس در سال 1920 توسط كیمبرلی كلارك برای استفاده از سلولكوتن باقیمانده (الیاف خمیر چوب) از باند جنگ جهانی اول راه اندازی شد. در آن زمان یک کارمند خاطرنشان کرد که این پدها دارای بافتی “پنبه مانند” هستند که به اختصار “cot-tex” شناخته می‌شود و اسم برند کوتکس برگرفته از آن است.

پس از آنكه كیمبرلی كلارك تبلیغاتی را در مجلات زنان Good Housekeeping و Ladies ‘Home Journal منتشر كرد و برند كوتكس در دهه 1920 به خوبی شناخته شد. اگرچه برخی از خوانندگان از تبلیغات دلخور بودند، اما موفقیت محصولات منجر به تبلیغات بیشتر شد. کیمبرلی کلارک همچنین با استفاده از نویسنده توصیه‌های صمیمانه ماری پائولین کالندر، Kotex را در خانه داری خوب ترویج کرد.

امروزه محصولات برند کوتکس در سراسر جهان توزیع می‎‌شود و یکی از محبوب‌ترین برندهای تولید کننده پدهای قاعدگی در دنیا محسوب می‌شود.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور آمریکا است

فروشگاه زیباپرفیوم وارد کننده محصولات کوتکس در سطح کشور است