در حال نمایش یک نتیجه

برند لورا مرسیر (Laura Mercier)

برند لورا مرسیر (Laura Mercier) برندی فرانسوی آمریکایی است که در سال 1996 توسط میکاپ آرتیست معروف، لورا مرسیر تأسیس شد. لورا مرسیر به همراه Janet Gurwitch خط تولید لوازم آرایشی را راه اندازی کردند. پس از 10 سال شرکت لورا مرسیر زیرمجموعه کمپانی بزرگ Shisedo شد که یک گروه تولید محصولات زیبایی ژاپنی می‌باشد. لورا مرسیر همچنان در این برند فعال بوده و در تولید و توسعه محصولات و همینطور مدیریت خلاقانه برند، به کار خود مشغول است.

به گفته مجله وال استریت از مهم ترین اهداف لورا مرسیر این بود که محصولات باکیفیتی عرضه کند که برای انواع پوست و تناژهای رنگی پوست مناسب باشد. برند لورا مرسیر بخاطر تمرکزی که بر تولید محصولاتی داشت که چهره را بی عیب و نقص می‌کنند شناخته شد. شهرت لورا مرسیر در کار آرایشگری، به دلیل ایجاد چهره‌های کاملا طبیعی و جذاب بود. در سال 2012 این برند، برند آرایشی رسمی پروژه Runway All Stars Second Season بود.

درباره شخص لورا مرسیر

لورا مرسیر پیشگام شعار «چهره ای بی عیب و نقص» و میکاپ آرتیست شناخته شده جهانی است و چهره مبتکری است که در نام گذاری محصولات سنتی برند و تکنیک‌های حرفه‌ای و لوکس نقش دارد. او تلاش می‌کرد تا کار هنرمندانه آرایش را با رویکرد مبتکرانه خود نسبت به زیبایی آسان‌تر کند. شعار لورا این بود: « آنچه شما را خاص کند، زیباترتان می کند.»

لورا در شهر پرونس فرانسه پرورش یافت و در سن 17 سالگی در مدرسه نقاشی پاریس ثبت نام کرد. با تشویق‌های مادرش، تصمیم گرفت که استعدادهای خود را به سمت و سوی دیگری سوق دهد و به این ترتیب بود که سه پایه نقاشی خود را به صورت تغییر داد. از آن به بعد او در مؤسسه حرفه‌ای و با پرستیژ کارتیه مشغول به کار شد و به صورت حرفه‌ای به کار آرایش چهره مشغول شد. او شاگردی سخت کوش و با استعداد ذاتی آرایشگری بود که در این حرفه از استادان خود پیشی گرفته و تبدیل به مربی آموزش آرایش و آرایشگری شد و از نزدیک با میکاپ آرتیست مشهور Thibault Vabre مشغول به کار شد.

در اواسط دهه 1980 لورا مرسیه به ایالت متحده آمریکا نقل مکان کرد و شغل جنجالی و متفاوت خود را در مجله‌های مد و زیبایی معروف ایالات متحده آغاز کرد. لورا حدود 10 سال میکاپ آرتیست انتخابی برای مدل‌های سرمقاله‌ها و صفحات اول مجله‌ها بود که با مهارت تمام چهره‌های جذابی را آرایش می‌کرد و زیبایی طبیعی هر مدل را به نمایش می گذاشت.

کار او به یک میکاپ آرتیست سلبریتی‌های مشهور ختم نشد و خوانندگان و کارگردانان معروف و محبوب نیز از مشتری‌های او محسوب می‌شدند. او بعنوان یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای مشاهده کرد که محصولات متعددی بخصوص در حوزه آرایش صورت، در بازار سنتی محصولات آرایشی حضور ندارند.

جستجوی لورا برای یافتن محصولات تخصصی مورد نیازش تبدیل به شوق و اشتیاقی شد که به همه خانم‌ها کمک کند به بالاترین پتانسیل زیبایی خود برسند و در سال 1996 لوازم آرایشی لورا مرسیه را روانه بازار کرد. لورا شخصا همه سایه‌های برند خود را تولید کرد تا نیازهای مشتریان خود را بر اساس پالت‌های مدرن و همیشه به روز برطرف کند.

لورا بعنوان یک مبتکر، صنعت لوازم آرایشی را برای همیشه تغیر داد. او اولین پرایمر کرم پودر را به بازار معرفی کرد تا در عرصه استفاده از لوازم آرایشی تغییری فوق العاده ایجاد کند. آن دسته از افرادی که لورا را از نزدیک می‌شناسند خوب می دانند که لورا به ایده «چهره‌ای بدون آرایش و با جلوه ای شاداب و جذاب» علاقه زیادی دارد. او که از کار با سلبریتی‌ها الهام گرفته بود، به کار خود برای تولید محصول برای مشتریانی ادامه داد که می خواستند سال‌های سال بدرخشند و زیبایی خود را حفظ کنند.

لوازم آرایشی لورا مرسیه در صنعت لوازم آرایشی مورد ستایش و تمجید بسیار قرار گرفت و جوایز متعددی برنده شد. بعلاوه او برای شرکت در کمپین‌های کلوین کلین، دونا کرن، D&G، ورساچه، ولنتینو و آلبرتا فراتی نیز جوایز متعددی برنده شد. از مشتریان او می‌توان به مدونا، جولیا رابرت، ژولیت بینوچه، سوزان ساراندون و الن بارکین و کیم کارداشیان اشاره کرد. میکاپ آرتیست کیم کارداشیان در کلاس‌های حرفه‌ای خود بیان کرده که پودر بیک لورا مرسیر پودر مورد علاقه او از برند لورا مرسیر است. همچنین اظهار داشته که لورا الهام بخش او در کار آرایش بوده است.

از سال 2017 میکاپ آرتیست سلبریتی‌های مشهور Mario Dedivanovic سفیر ارشد این برند شد. لورا هم زمان خود را بین نیویورک، پاریس و پروونس تقسیم کرده و هنوز به شهر خود می‌رود و از الهام گرفتن از نقاشی لذت می‌برد.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور آمریکا است

فروشگاه زیباپرفیوم وارد کننده مستقیم محصولات لورا مرسیر در سطح کشور است