در حال نمایش 4 نتیجه

برند اورال بی (Oral-B)

برند اورال بی (Oral-B) یک نام تجاری برای مسواک و سایر محصولات بهداشت دهان و دندان است. اولین مسواک اورال بی در سال ۱۹۵۰ میلادی توسط دکتر رابرت هات سان در آمریکا طراحی و عرضه شد. در سال ۱۹۸۴ اورال بی بخشی از کمپانی ژیلت شد. پس از ادغام ژیلت با P&G، از سال ۲۰۰۶ اورال -بی بخشی از شرکت پروکتر اند گمبل می‌باشد.

اورال بی یکی از برندهایی می باشد که در زمینه محصولات بهداشت دهان و دندان چندین سال است که فعالیت دارد. از جمله محصولاتی که مربوط به برند اورال بی می‌باشد شامل مسواک‌های معمولی، مسواک‌های برقی، خمیر دندان، دهان شوی و نخ دندان می شود. شما برای اینکه بهترین محصولات را برای بهداشت دهان و دندان خود انتخاب کنید بدون شک به سراغ برند اورال بی می‌روید، چرا که سال‌های زیادی می‌باشد که این برند در این عرصه فعالیت دارد و به رشد چشمگیری رسیده است.

درباره تاسیس برند اورال بی

دکتر رابرت هات سان یکی از دندانپزشکان مشهوری می‌باشد که در زمینه بیماری‌های لثه اطلاعات زیادی داشته است. وی در سال ۱۹۵۰ مسواکی را طراحی می‌کند و برای اینکه آن را به ثبت برساند، حق امتیاز آن را به نام خود ثبت می کند. نام این مسواک هیوستون بود که در همان سال ۱۹۵۰ به ثبت رسید و حق امتیاز آن را به خود دکتر هیوستون دادند. بعد از اینکه این دکتر هیوستون این مسواک را به نام خود ثبت کرد، در سال ۱۹۵۸ امتیاز دیگری را که مربوط به مسواک دهان بود را باری دیگر به نام خود ثبت نمود.

این مسواک ویژگی‌های بسیار خوب و متعددی داشت، از جمله اینکه پرزهای آن نرم و صاف بود و همچنین ظاهر آن مانند مسواک طراحی شده بود. او بعد از تولید کردن مسواک اورال بی مدعی بود که، دندان‌ها ساییده نمی‌شود و لثه‌ها را به خوبی ماساژ می‌دهد. در واقع باید بدانید نام برند اورال بی را رابرت هیوستون برای محصولاتش در نظر گرفت، البته اولین محصول اورال بی، اورال ۶۰ نام داشت. علت نامگذاری آن این بود که این مسواک دارای ۶۰ پرز پاک کننده بود.

بعد از آن اندازه و سایز مسواک اورال بی تغییر کرد و در اندازه و سایزهای دیگری تولید شد که بر اساس تعداد پرزها آنها را نامگذاری می کردند. دکتر رابرت هیوستون در دهه ۶۰ میلادی بود که برند تجاری خود را فروخت و حرفه دندانپزشکی‌اش را در بیمارستان سن خوزه خود ادامه داد و متاسفانه در سال ۲۰۰۱ فوت کرد. البته باید بدانید پیش از اینکه دکتر هیوستون فوت کند شرکت ژیلت، برند اورال بی را در سال ۱۹۸۴ به مجموعه خود اضافه کرد و بعد از آن مسواک‌های برقی اورال بی هم در خط تولید این شرکت قرار گرفت. این شرکت یک از موفق‌ترین شرکت های بهداشتی می‌باشد که تاکنون موفقیت‌های زیادی داشته است.

قیمت و خرید محصولات اورال بی

فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات اورجینال برند اورال بی در سطح کشور است. و می‌توانید محصولات اورجینال اورال بی را با بهترین قیمت تهیه کنید.

سوالات متداول

برند اورال بی در کشور آمریکا تاسیس شده است

برند اورال بی در سال ۱۹۵۰ میلادی توسط دکتر رابرت هات سان تاسیس شده است

اورال بی در زمینه تولید محصولات تخصصی دهان و دندان فعالیت می‌کند

فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات تخصصی برند اورال بی در سطح کشور است