نمایش دادن همه 2 نتیجه

برند آز نچرال (OZNaturals)

برند آز نچرال (OZNaturals) در سال ۲۰۱۳ توسط خانم Angela Irish و در کشور کانادا تاسیس شده است. Angela Irish به عنوان یک متخصص زیبایی شناس و محقق جامع نگر، از انتخاب محصولات “طبیعی” در بازار که مطابق با استانداردهای کارآیی، حاوی ترکیبات مفید، کیفیت و مقرون به صرفه بودن او نبود، ناامید شده بود. این ناامیدی او را به سمت ایجاد مجموعه‌ای از محصولات خود سوق داد که شامل تمام مواردی می‌شد که وی در یک مارک ارگانیک مهم میدانست. بدین ترتیب برند آز نچرال را تاسیس کرد البته نه فقط برای خودش بلکه برای تمامی زنان و مردانی که به اندازه او به محتوای محصولی که استفاده می‌کنند اهمیت می‌دهند.

درباره برند آز نچرال

OZNaturals اولین مارک تولید شده مراقبت از پوست دنیا با روش Cold Processed است. پردازش سرد منحصر در دمای اتاق و بدون هیچگونه گرمای اضافی یا پتروشیمی انجام می شود، که نه تنها باعث می‌شود مواد فعال تازه و بسیار قوی باقی بمانند، بلکه به این معنی است که محصولات ما بدون هیچ یک از مواد مضر ساخته می‌شوند. سایر مارک‌های دیگر باید به دلیل استفاده از پردازش گرم، از مواد شیمیایی مضر استفاده کنند. فرآیند سرد ما به انرژی و مصرف آب بسیار کمتری نیاز دارد و دی اکسید کربن کمتری تولید می‌کند و اثر کربن کمتری نسبت به فرآیند های تولید سنتی فراهم می‌کند.

قیمت و خرید محصولات آز نچرال

برند آز نرچال از یک سیستم نگدارنده طبیعی به نام Biopreserve Complex® استفاده می‌کند که توسط دانشمندان OZNaturals ساخته شده و نیاز به استفاده از مواد نگهدارنده سنتی، مضر و مواد شیمیایی سمی را از بین می برد. تاکنون هیچکدام از شرکت‌های مراقبت از پوست راهی برای حفظ محصولات خود به روشی کاملاً تمیز و سالم پیدا نکرده‌اند.

محصولات آز نچرال فاقد مواد مضر است

  • بدون فنوکسی اتانول (این ماده امروزه در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست یافت می‌شود)
  • بدون پارابن
  • بدون سولفات
  • بدون رنگ مصنوعی
  • بدون عطر
  • بدون فتالات
  • بدون الکل بنزیل
  • بدون مواد پتروشیمی

آز نچرال بدون تست حیوانی است

برند آز نچرال حامی حیوانات بوده (crulety free) و در هیچ مرحله از تولید محصولاتش تست حیوانی انجام نمی‌دهد و محصولات این برند روی انسان تست می‌شوند. همچنین کلیه محصولات این برند وگان بوده و از مواد کاملا طبیعی ساخته می‌شوند.

خرید محصولات آز نچرال

فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات اورجینال و تاریخ جدید برند آز نچرال در سطح کشور است و شما می‌توانید با خیال راحت این محصولات را از فروشگاه زیباپرفیوم تهیه کنید.

سوالات متداول

برند آز نچرال ساخت کشور کانادا است

برند آز نچرال در زمینه تولید محصولات تخصصی پوستی فعالیت می‌کند

برند آز نچرال (OZNaturals) در سال 2013 توسط خانم Angela Irish تاسیس شده است

بله تمامی محصولات تولید شده توسط برند آز نچرال کیفیت بسیار بالایی دارند

فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات اورجینال برند آز نچرال در سطح کشور است