نمایش دادن همه 10 نتیجه

برند پوندز (Ponds)

محصولات برند پوندز (Ponds) برای اولین بار در سال 1846 توسط داروساز آمریکایی به نام دکتر Theron T.pond تاسیس شد و شروع به تولید کرم‌های درمانی پوستی کرد. این برند یکی از قدیمی‌ترین و پر آوازه‌ترین برند‌های مراقبتی در کشور آمریکا و دنیا می‌باشد. امروزه محصولات این برند در اکثر نقاط دنیا توزیع می‎‌گردد و یکی از محبوب‌ترین برندهای پوستی دنیا محسوب می‌شود. اولین کرم پوندز در سال 1846 در کشور آمریکا ثبت اختراع شده و به دلیل قدرت بالای ترمیم کنندگی زخم و جراحات به گنج طلایی معروف شد. این برند در سال 1967 به کمپانی بزرگ یونیلیور پیوست.

درباره برند پوندز

برند پوندز تولید کننده محصولات بهداشتی و مراقبتی در ایالات متحده آمریکا است که مالکیت آن در اختیار شرکت بزرگ یونیلیور است. در سال ۱۹۲۳ ملکه رومانی طی بازدیدی که به آمریکا آمده بود، توجه‌اش به محصولات پوندز جلب شد و او طی نامه‌ای به شرکت، خواستار محصولات بیشتری از این برند شد و این نامه او را به عنوان اسپانسر محصولات پوندز معرفی می‌کرد. عمده فعالیت برند پوندز در زمینه تولید کرم‌ها، پاک‌کننده‌های آرایش و محصولات شستشوی روزانه است.

ترون پوندز برای اولین بار در کرم های خود از عصاره شگفت انگیز فندق افسون گر استفاده کرد که منجر به تولید یکی از بهترین کرم‌های ترمیم کننده پاشنه پا گردید. پس از مرگ پوندز این فرمول به عنوان عصاره اصلی برند پوندز شناخته شد. محصولات ponds واقع در آمریکا، بهترین محصولات شناخته شده در زمینه مراقبت از پوست در جهان را به خود اختصاص داده است که نتایج تولیداتش، درخشندگی خیره کننده پوست زنان می‌باشد که نظر همگان را در سراسر دنیا به خود جلب کرده است.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور آمریکا است

فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات اورجینال برند پوندز است