نمایش دادن همه 4 نتیجه

برند ریل تکنیک (Real Techniques)

برند ریل تکنیک (Real Techniques) یک برند تولیدکننده براش آرایشی، اسفنج آرایشی و لوازم جانبی مرتبط است. این برند در سال ۲۰۱۱ توسط دو خواهر جوان با نام‌های Samantha و Nicola Chapman خلق شده است. این دو خواهر برند جایزه بهترین یوتیوبر Glamour Women در سال ۲۰۱۷ برای کانال Pixiwoo شده‌اند.

درباره موسسان برند ریل تکنیک

Samantha و Nicola Chapman در محیطی رشد یافتند که چیزهای زیادی در مورد آرایش دیدند و یادگرفتند. خاله آنها یکی از بزرگترین آرایشگران لندن بود که مشتریانی چون پرنس دیانا و دیوید بوئی داشت. مادرشان هم علاقه زیادی به آرایشگری داشت و همیشه سعی می کرد طبق آخرین متدهای آرایش و آرایشگری آرایش کند. آنها نیز دختران جوانی بودند با هم آرایشگری را تمرین می کردند و معمولا هم Nicola موش آزمایشگاهی بود و روی او آرایش‎‌ها انجام می شد. این دو خواهر خیلی خلاق، مبتکر و همینطور با استعداد بودند و دوست داشتند راه خاله خود را ادامه دهند.

تحصیلات خود را در زمینه آرایشگری آغاز کردند و کم کم به لندن نقل مکان کردند تا آنجا بعنوان آرایشگر مشغول به کار شوند. آنها این شانس را داشتند که با برندهای معتبری همچون مک، استی لادر و شنل کار کنند. به مرور زمان هر دو در صنعت آرایشگری به عنوان آرایشگرانی به نام شناخته شدند.

درباره برند ریل تکنیک

با گذشت زمان، موسسان جوان Real Techniques در این عرصه و در محیط زندگی خود، شهرت خاصی بدست آورده بودند. تا آنجا که در سال ۲۰۰۸، سامانتا اولین فیلم آرایشی خود را در وبسایت YouTube بارگذاری کرد. در آن زمان، هیچ فیلم مشابهی در یوتیوب وجود نداشت، بنابراین مردم در همه جا شروع به یافتن فیلم او و درخواست ویدئوهای بیشتر کردند. در آن زمان او باردار بود و قصد داشت به شهر خود بازگردد تا در آنجا دخترش را به دنیا آورده و پرورش دهد. پس از آن ویدئو دوستش از او خواست به او یاد بدهد که چطور چشمانش را به این شکل آرایش می کند و به این ترتیب اولین ویدئوی Pixiwoo® ساخته شد و کم کم افراد زیادی به دنبال این ویدئو بودند. نیک و سم شروع به همکاری کرده و هر کدام ایده ای نو برای این همکاری عرضه می کردند.

خیلی زود سامانتا با ساخت کانال Pixiwoo® شروع به همکاری کرده و در ارائه‌ی بستر جدیدی از هنرهای آرایشی پیشگام شدند. در سال ۲۰۱۰ و هنگامی که کانال Pixiwoo® به حدود ۳۰ هزار مشترک رسیده بود، ایده‌ی تاسیس برند ریل تکنیکس در ذهن آن‌ها جرقه زد و در سال ۲۰۱۱، اولین مجموعه از براش‌های Real Techniques ارائه شد. یکی از مهم ترین موضوعات در صنعت آرایشگری، استفاده از ابزار مناسب این کار است، بنابراین در سال ۲۰۱۱ اولین مجموعه براش های ریل تکنیک تولید شد. مجموعه ای از براش های بسیار باکیفیت با ویدئوهایی جالب و جذاب از نیک و سم همراه شد.

کیفیت برند ریل تکنیک

امروزه براش‌های مرغوب این برند در ایالات متحده، انگلیس و در همه‌ی کشورها پخش شده است. موسسان آن نیز همچنان به عنوان هنرمندان برتر آرایش، برای مجلات و روزنامه‌های ملی مطلب می‌نویسند، در شبکه‌های تلویزیون به عنوان کارشناسان زیبایی ظاهر می‌شوند و مجله دیجیتالی خود را نیز اداره می‌کنند. Real Techniques جوایز مهمی همچون جایزه بهترین براش‌های میکاپ صورت در سال ۲۰۱۵ از طرف سایت NYLON و جایزه برنده ابزارهای تجارت زیبایی در سال ۲۰۱۵ از طرف شرکت Glam کسب نمود.

قیمت و خرید محصولات برند Real Techniques

متاسفانه برند ریل تکنیک نمونه‌های تقلبی بسیار زیادی در سطح کشور دارد و فقط یک فروشگاه خوب می‌تواند خیال شما را بابت خرید نسخه اورجینال آن راحت کند. فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده نمونه‌های اورجینال ریل تکنیک در سطح کشور است و می‌توانید با بهترین قیمت محصولات این برند را تهیه کنید.

سوالات متداول

برند ریل تکنیک توسط دو خواهر جوان با نام‌های Samantha و Nicola Chapman تاسیس شده است

برند ریل تکنیک در سال 2011 تاسیس شده است

ریل تکنیک در زمینه تولید براش‌های آرایشی فعالیت می‌کند

فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات اورجینال ریل تکنیک در سطح کشور است