نمایش 1–15 از 39 نتیجه

برند رولوشن (Revolution)

برند رولوشن (Revolution) یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید محصولات آرایشی می‌باشد. این برند پیشرو در زمینه تولید پالت‌های سایه با تنوع بسیار بالا است و رنگ بندی‌های بینظیر آن طرفداران بسیار زیادی در سطح جهان دارد. برند رولوشن (Revolution) در سال ۲۰۱۳ در اطراف میز آشپزخانه‌ی بنیانگذار آن، Adam Minto متولد شد و پیوستن فوری آن به کمپانی کارآفرین و تولید کننده‌ی زیبایی Tom Allsworth، باعث شد تا با سرعتی حیرت انگیزی رشد کند. امروزه برند رولوشن از تنوع محصول بسیار بالایی برخوردار است و در اکثر کشورهای دنیا توزیع می‌گردد.

اکثر محصولات این برند در کشور چین تولید می‌شوند. تمامی محصولات این برند بدون تست حیوانی بوده، کاملا وگان است و حاوی گواهینانه Peta می‌باشد. از زیر مجموعه های این برند می توان به به برندهای آبسشن برند بیوتی، آی هارت رولوشن، رولوشن پرو، میکاپ رولوشن لندن و محصولات مراقبت از پوست رولوشن لندن اشاره کرد.

درباره برند رولوشن

برند رولوشن با تولید و ارائه محصولات به روز و شبیه به نمونه‌هایی از برندهای گران قیمت و معروف، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. مؤسس این برند Adam Minto است و کمپانی مادر آن Tam Beauty است. شاید از خود سوال کنید چرا این کمپانی نام رولوشن را برای خود انتخاب کرده است؟ رولوشن به معنای انقلاب است. چرا انقلابی؟ چون برند revolution سریع تر از هر برند دیگری در جهان، محصول تولید می‌کند و با قیمت بسیار مناسب در بازار عرضه می‌کند و با این کار به همه این اجازه را می‌دهد که محصولاتی باکیفیت و در عین حال ارزان قیمت‌تر در دسترس داشته باشند.

بسیاری از محصولات رولوشن مشابه محصولات باکیفیت و پرطرفدار برندهای دیگر هستند و با قیمت تمام شده بسیار پایین‌تر به بازارعرضه می‌شوند. این کار جنجالیِ برند رولوشن مخالفان و موافقانی دارد. طرفداران برند آرایشی رولوشن بر این باورند که این برند با تولید محصولات باکیفیت و در عین حال ارزان قیمت، به همه این اجازه را می‌دهد که محصولات دوست داشتنی و مورد علاقه خود را با قیمتی بسیار مناسب‌تر در اختیار داشته باشند. هرچند عده‌ای نیز بر این باورند که این کار کپی برداری و تقلید از محصولاتی است که برای طراحی و تولیدشان زحمت و هزینه زیادی صرف شده است. به هر حال نمی‌توان این موضوع را نادیده گرفت که برندهای معروف و گران قیمت، بابت نام برند و محبوبیتی که در بین افراد دارند هزینه بسیار زیادی به دوست داران خود تحمیل می کنند.

گفته می شود هدف Adam Minto تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب است به طوری که همه افراد با هر رنگ پوست و هر توان مالی قادر به خرید این لوازم آرایشی باشند. نکته‌ای که باید مد نظر داشت این است که کمپانی رولوشن کپی برداری نمی‌کند و قصد تقلب ندارد. باید به این موضوع دقت کرد که افراد سوجوی بسیاری هستند که محصولاتی از برندهای معتبر را با نام خود برند و با بسته بندی‌هایی کاملا مشابه کپی برداری کرده و به جای محصولات اورجینال به فروش می‌رسانند اما کاری که برند رولوشن می‌کند کاملا متفاوت بوده و از آنجایی که ماندگاری محصول اصلی و همینطور فوایدشان بیشتر از محصولات رولوشن است، پس نمی‌توان اذعان کرد که این محصولات باعث می شوند که فروش محصولات اصلی کم تر شوند بلکه فقط افرادی که توانایی مالی زیادی ندارند و یا می‌خواهند پول بیشتری پس انداز کنند به این محصولات روی می‌آورند و محصول اصلی همچنان محبوب میماند و البته بیشتر شناخته می شود.

برند رولوشن ضد خشونت علیه حیوانات است

محصولات آرایشی revolution عموما ضد خشونت علیه حیوانات بوده (cruelty free) و برخی هم کاملا گیاهی هستند. در تولید محصولات رولوشن به هیچ وجه روی حیوانات آزمایشی صورت نمی گیرد و در مورد محصولاتی هم که وگان هستند، همه مواد سازنده آن گیاهی بوده و در هیچکدام از آنها مواد حیوانی به کار نرفته است.

سوالات متداول

این برند ساخت کشور انگلیس است

بله تمامی محصولات آرایشی برند رولوشن در کشور چین تولید شده و اکثر محصولات بهداشتی این برند در کشور انگلیس تولید می‌شوند

بله محصولات این برند بدون انجام تست حیوانی تولید می‌‎شوند