در حال نمایش 8 نتیجه

روغن آرگان دیلی اویل الکسیر گلیس

اتمام موجودی

قیمت اصلی ۳۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۰,۰۰۰ تومان است.

برند شوارزکف (Schwarzkopf)

برند شوارزکف (Schwarzkopf) در سال 1898 توسط Hans Schwarzkopf و در داروخانه کوچک واقع در شهر برلین آلمان تاسیس شد. کمپانی شوارزکف یکی از زیرشاخه های کمپانی بزرگ Henkel آلمان می‌باشد که در کل یکی از پرفروش‌ترین برندهای آرایشی و بهداشتی دنیا به شمار می‌رود. این کمپانی محصولات خودش را به 125 کشور در سراسر دنیا به فروش می‌رساند. در دنیای محصولات آرایشی و بهداشتی، بدون شک شوارزکف حرف اول را در زمینه محصولات مویی می‌زند.

درباره برند شوارزکف

در حدود ۱۲۰ سال پیش (سال ۱۸۹۸)، شیمیدانی به نام هانس شوارزکف (Hans Schwarzkopf) در داروخانه‌ی خود در شهر برلین آلمان، فعالیت‌هایی را آغاز کرد که پایه و اساس برند شوارزکف امروزی بود. اولین محصولات تولید شده توسط وی، نوعی شامپوی پودری محلول در آب و اولین شامپوهای مایع بود که در زمان خود نوآوری مهمی به شمار می‌آمدند. شوارزکف به تدریج در سال‌های بعد، Onalkali یا شامپوهای عاری از قلیا را که نمونه‌ی اولیه‌ای از شامپوهای مدرن بودند، ساخته و عرضه کرد.

در سال ۱۹۴۷، شرکت نسبتا نوپای شوارزکف محصول پرمخاطبی به نام Onherherma را معرفی کرد که توانست بازار زمان خویش را متحول کند. این محصول با کمک مواد شیمیایی، به زنان اجازه می‌داد تا موهای خود را به طور دائم و بدون نیاز به گرم کردن تا ۲۱۲ درجه فارنهایت، فر کنند. محصول ابداعی که تاثیری چند ماهه داشت، به نام فر سرد معروف بوده و از استقبال زیادی برخوردار شد. دو سال بعد، برند شوارزکف اولین شامپوهای کرمی خود را در تیوب‌ وارد بازار کرده و سرانجام در سال ۱۹۵۰، از تافت موی مایع خود رونمایی کرد.

در دهه‌های بعدی، رنگ‌های حرفه‌ای مو و فوم‌های رنگی وارد بازار می‌شدند تا استفاده از آن‌ها به سرعت در سالن‌های اروپایی رواج پیدا کند. در سال ۱۹۹۵، کمپانی عظیم هنکل (Henkel) برند شوارزکف را بدست آورده و خیلی زود این برند به یکی از مهم‌ترین و برترین شرکت‌های اروپایی در زمینه‌ی آرایش و بهداشت موها تبدیل شد. اما این حمایت، پایان راه پیشرفت Schwarzkopf آلمانی نبوده و در صدمین سالگرد تاسیس، یک نوآوری دیگر که اولین رنگ با قابلیت بارگرداندن رنگ طبیعی مو به موهای خاکستری شده با نام Re-Nature است، بازار را متوجه خود می‌کند.

برندهای زیرمجموعه کمپانی شوارزکف

Beology، Blonde، Brillance، Diadem، Got2b، Gliss، Live، Natural & easy، Nectra color، Perfect mousse، Pert، Palette، Pure color، Re-nature، Schauma، Smooth`n Shine، Taft، Igora royal، BC Bonacure، Osis+، Essensity، BlondMe، Mad About، Oil ultime Seah، [۳D]Men، Silhouette، Supreme، Keratin، TBH – True Beautiful Honest، Fibreplex

سوالات متداول

این برند ساخت کشور آلمان است

محصولات آرایشی و بهداشتی مویی