نمایش یک نتیجه

برند تو فیسد (Too Faced)

برند تو فیسد (Too Faced) کار خود را در سال ۱۹۹۸ توسط Jerrod Blandino و Jeremy Johnson در کشور آمریکا آغاز کرد. کمپانی مادر این برند استی لادر است. این دونفر که از مؤسسان اصلی این برند محسوب می‌شوند در نهایت با یکدیگر ازدواج کردند. اگر شما هم خیلی اهل آرایش و زیبایی باشید، حتما با این برند آشنایی دارید. برنزرهای شکلاتی توفیسد، براش‌های خرسی این برند، پالت‌های جذاب و البته ریمل‌های فوق‌العاده آن که مژه‌هایتان را زیبا و جذاب‌تر از همیشه می‌کنند. برند تو فیسد با این همه محصولات هیجان‌انگیز فقط بیست سال سابقه دارد و با این حال با بسیاری از برندهای معتبر جهان رقابت می‌کند.

تاریخچه برند تو فیسد

اواسط دهه ۱۹۹۰ بود که Jerrod Blandino در فروشگاه‌های استی لادر مشغول به فعالیت بود و همانجا بود که تصمیم گرفت که از محصولات آرایشی موجود در فروشگاه‌ها برای آرایش خود استفاده نماید. او می‌گوید: من تصمیم گرفتم که محصولات خودم را بسازم، به همین خاطر به فروشگاه شنل رفتم و رژگونه‌ای را برداشتم و آن را با رژلب مایع استی لادر ترکیب کردم. من همان محصولات جذابی را تولید کردم که فکر می‎کردم به آن احتیاج داریم. متأسفانه کارفرمای من اخم کرد و ناراحت شد چرا که پنج تا از محصولات آن‌ها را به خانه برده بودم، آنها را در ماکرویو ذوب کرده بودم و حالا ترکیبی از آن محصولات را در یک محفظه کوچک به خانه آورده بودم. از همانجا بود که Jerrod Blandino مشتریان خود را Too Faced (دورو) نامید، چرا که وقتی پیش او می‌آمدند خیلی خوشحال و خندان بودند و وقتی متوجه می‌شدند که دیگر رژلب محبوبشان تمام شده، حسابی ناراحت و عصبانی می‌شدند. به تدریج او شروع به فروش محصولات خود به سایر فروشگاه‌های پاساژ کرد.

محصولات برند Too Faced

تو فیسد، اولین سایه چشم اکلیلی دنیا را تولید کرد. او در مورد تولید این سایه چشم اینطور اظهار می‌کند: من در آزمایشگاهم مشغول تولید سایه چشم‌های مات خودم بودم و در سمت دیگری از اتاق، رژلب مایع تولید می‌شد. محفظه‌های کوچک اکلیل نیز همانجا بودند. همان موقع بود که ایده موضوع به ذهنم رسید. به همین خاطر یکی از محفظه‌های اکلیل را برداشتم، آن را به سمت خانمی که آنجا مشغول پرس کردن سایه بود، بردم. از او خواستم که اکلیل را با سایه چشم ترکیب کند، چون قرار بود دنیا را تغییر دهیم. در نهایت این سایه مشکی با اکلیل‌های نقره‌ای تولید شد و این اولین سایه اکلیلی بود که پا به دنیای لوازم آرایشی می‌گذاشت.

هدف از تولید محصولات آرایشی تو فیسد

تولید کنندگان تو فیسد بر این عقیده‌اند که آرایش به نوعی قدرت است. آرایش به زنان، قدرت ابراز خود را می‌دهد و این اعتماد بنفس را پیدا می‌کنند که جهان را فتح کنند. آرایش چیزی فراتر از رنگ زدن به صورت است. با کمک آرایش می‌توانید مثل یک ستاره باشید و بدرخشید. این برند محصولاتی تولید می‌کند که به شما این قدرت را می‌دهد که عشق و زیبایی را بیابید. این برند کمک کرد تا دنیای آرایش از حالت رسمی و جدی خود خارج شده و رنگ و درخشش بیشتری پیدا کند. در ابتدا، توفیسد یک برند معمولی با آرزوهای بزرگ بود، اما امروزه تو فیسد تبدیل به یک صنعت خلاقانه زیبایی شده که محصولات ضدخشونت عیله حیوانات تولید می‌کند.

همانطور که گفته شد برند تو فیسد از ابتدا خلاقیت بسیاری به کار برد و خود را از قید و بندهایی که تولیدکنندگان محصولات آرایشی قرار می‌دادند، آزاد کرد. علاوه بر این محصولات برند تو فیسد تنوع رنگ بالایی داشته و شما با هر رنگ پوستی که داشته باشید، به راحتی می‌توانید از این محصولات استفاده کرده و رنگ‌های جذاب آن را امتحان نمایید.

برند تو فیسد حامی حیوانات است

محصولات برند تو فیسد crulety free بوده و هیچ کدام از محصولاتش را روی حیوانات تست نمی‌کند. Blandio علاقه زیادی به حیوانات دارد و این علاقه برای برند تو فیسد بسیار الهام‌بخش بوده است. براش‌های خرسی این برند، به دلیل همین علاقه او ایجاد شد. او در مصاحبه‌ای اذعان می‌کند: «نیازی نیست برای اینکه زیباتر شوید، به حیوانات آسیب بزنید.» آنها زمان زیادی را صرف تولید پرز براش‌های خرسی کردند تا بتوانند پرزهایی بسازند که بسیار به موی طبیعی حیوانات نزدیک باشد. Blandio هشت برنزر مختلف روانه بازار کرد و دلیل بسیار مهمی هم برای آن داشت. خواهر او از سرطان پوست درجه ۴ رنج می‌برد و به همین دلیل تصمیم گرفت که برنزرهایی را تولید کند تا خانم‌ها بدون اینکه سلامتی خود را به خطر بیندازند، بتوانند پوست خود را برنزه کنند.

سوالات متداول

برند تو فیسد ساخت کشور آمریکا است

برند تو فیسد در زمینه تولید محصولات آرایشی فعالیت می‌کند

برند تو فیسد (Too Faced) کار خود را در سال 1998 توسط Jerrod Blandino و Jeremy Johnson در کشور آمریکا آغاز کرد

فروشگاه زیباپرفیوم عرضه کننده محصولات اورجینال برند تو فیسد در سطح کشور است

برند تو فیسد زیرمجموعه کمپانی بزرگ استی لادر است.